• Tel.nr: +370 622 62200
  • El.paštas: info@alipro.lt
  • Darbo valandos: 08:00-17:00

Mūsų paslaugos

Individualių namų projektavimas

Mūsų įmonė specializuojasi gyvenamųjų namų projektavme - vienbučių, dvibučių, kotedžų. Esame sukūrę virš 100 individualių namų savo klientams, džiaugaimės sukaupę didėlę patirtį ir galėdami pasiūlyti kokybiškas paslaugas. Galime pasiūlyti techninį, darbo arba techninį darbo projektą. Visus dokumentus užsakysime ir sutvarkysime už Jus, tad Jums nereikės gaišti laiko varstant įvairių institucijų duris.
Plačiau

Dvibučių namų projektavimas

Dirabme ne tik su individualiais užsakovais, tačiau bendradarbiaujame su vystytojais, kuriems galime sukurti dvibučių arba kotedžų projektus protingomis kainomis.
Plačiau

Konstrukcijų projektavimas

Konstrukcijų projektas arba kitaip - darbo projektas yra antrasis projekto etapas, kuriuo remiantis vykdomi statybos darbai, taip pat jis reikalingas pastato pridavimo metu. Savo komandoje turime savo darbą išmanančių konstruktorių, kurie pasirūpins šia projekto dalimi, Jums pageidaujant.
Plačiau

Statybą leidžiančio dokumento (SLD) gavimas

Gauti statybą leidžiantį dokumentą (SLD) yra pagrindinis mūsų darbo tikslas. Rengiant Jūsų projektą, kartu dirba daugiau nei 5 žmonės, iš kurių kiekvienas atsakingas už savo projekto dalį, kiekvienas turi savo aiškią užduotį ir atlieka ją maksimaliai greitai. Todėl mes galime didžiuotis tuo, kad dirbame greitai, sklandžiai, visus sprendinius deriname ne tik tarpusavyje, bet ir su [...]
Plačiau