• Tel.nr: +370 622 62200
  • El.paštas: info@alipro.lt
  • Darbo valandos: 09:00-17:00

Apie mus

Kas yra „AliPro“?

Esame patikima projektavimo įmonė, jungianti nemažą būrį profesionalų: kvalifikuotą statinio projekto vadovę, konstruktorių, architektus, vandentiekio ir nuotekų tinklų, elektrotechninių bei dujofikavimo inžinerinių tinklų specialistus. 2019-2020 metais esame išrinkti tarp Stipriausių įmonių Lietuvoje, tad esame lyderiai savo srityje ir tuo didžiuojamės!

Kodėl mes, o ne kiti?

Savo projektą verta patikėti būtent mums ne tik todėl, kad turime daug entuziazmo, mėgstame iššūkius ir nepavargstame ieškoti inovatyvių, mūsų klientams optimalių sprendimų. Visų pirma ir svarbiausia – todėl, kad mokame klausyti ir nuoširdžiai norime padėti įgyvendinti jūsų svajonę. Kad ir kokia ji būtų – sukurti jaukius namus jums patiems ar jūsų klientams.

Ar kada pagalvojote, jog gyvenimas yra per trumpas, kad galėtume leisti sau švaistyti laiką dešimties patikimų skirtingų sričių specialistų paieškoms ir varstyti pačių įvairiausių valstybinių institucijų kabinetų duris? Juk būtų puiku, jei būtų tokia vieta, kur atėję rastumėte viską, ko jums reikia, tiesa? Jūs ją suradote. Galime pasirūpinti ne tik pastato architektūrine dalimi (t. y. patalpų išdėstymu, fasadais), bet ir sklypo sutvarkymo dalimi, inžinerinių tinklų projektavimu – elektros, dujotiekio, vandentiekio, nuotekų ir kitais komunikacijų projektais. O tai reiškia, kad, jums pageidaujant, paruošime visos komplektacijos techninį arba techninį darbo projektą. Nesijaudinkite, mes suprantame, kokie klaidūs gali būti biurokratijos labirintai, todėl parengtą projektą mielai suderinsime su visomis reikiamomis institucijomis ir gausime jums teisę statyti suteikiantį dokumentą – statybos leidimą.

Kodėl esame verti imtis jūsų projekto? Ko gero, todėl, kad esame pernelyg panašūs į jus. Mes irgi turime mylimus žmones ir svarbią veiklą, kuriems mėgstame skirti savo laiką. „AliPro“ komandai svarbiausia ir mėgstamiausia veikla – projektavimas. Tikime, kad gyvenime yra užduočių, kurias daug efektyviau deleguoti savo srities profesionalams ir viena tokių užduočių – techninio (darbo) projekto parengimas. Svarbiausia – surasti žmones, kurie būtų verti jūsų pasitikėjimo. O pasirinkę mus galite būti tikri, jog užduotį deleguojate tiems, kurie išmano, ką daro.

Klientų atsiliepimai